Giriş Yapın    Kayıt Ol .            . 08502418760.            .

Sanal Ofis Nedir

Sanal ofis, tam anlamıyla herhangi bir ofise ihtiyaç duymadan firma veya şirket sahiplerinin faydalandığı bir uygulamadır. İş hayatına yeni atılan ve bir girişimde bulunmak isteyen kişilerin işlerini yasal açıdan yürütebilmeleri için bir ofis veya şirket kurmaları gerekmektedir.

Ancak kurulması gereken ofis için önceden yapılacak olan resmi evraklar ve adımlar vardır. Sanal ofisler tamda bu sırada gözünüze çarpabilir. Sana ofislerde bu tarz uygulamalara ve ya koşturmacalara gerek yoktur. Sanal ofisler kişilerin istedikleri hizmetleri kolaylıkla sağlayabilmektedir. Son zamanlarda pek çok şirketin tercih ettiği sanal ofisin kullanımı günden düne artmaktadır.

Esnek çalışma alanının bir parçası olan sanal ofis sayesinde sermayenizden de tasarruf etmiş olacaksınız. Sanal ofis yerine geleneksel klasikleşmiş bir ofis kiraladığınızı düşünün. Bu ofisi kiralamadan önce yapacağınız kayıt işlemleri, elektrik, su, doğalgaz gibi giderleri üstünüze almak için yapmanız gereken işlemler vardır. Bunun yanı sıra internet ve devamında gelecek olan çalışanlarınızın rahatı ve konforu için alacağınız mobilyaları düşünün. Bunları okurken bile yorulduğunuzu fark edebilirsiniz. İşte sanal ofis tamda bu nedenle tercih edilmektedir. Sanal ofis sayesinde bu tarz işlemlere girişmeden aynı gün şirketinizi kurabilir ve aynı gün işlerinize başlayabilirsiniz.

Sanal ofis konsepti çalışan girişimcilerin yanı sıra pek çok şirket arasında popüler hale gelmektedir. Sanal ofislerin en önemli cazibelerinden biri de serbest çalışanların uydu ofisi sayesinde her yerde işlerini kolaylıkla yürütebilmesidir. Evden veya dışarıda gezinti halindeyken bile işlerinizi kolaylıkla yürütebilirsiniz. Sanal ofisler tamamen yasaldır. Türk Ticaret Kanunu’nda belirtilen maddelere bakılacak olursa eğer şirketlerin sanal ofis kullanması tamamen yasaldır. Sanal ofis kullanırken önemli olan tek ayrıntı kişilerin adres kısmında detaylı bir adres açıklamasını yapmasıdır. Burada önemli olan tek konu size ulaşım sağlayabilecek kanallarının açık ve net olmasıdır.

Paylaş
Yukarı